Чемпіонат України серед юнаків та юніорів

10-12 травня 2018 року в Києві відбувся 18-й Чемпіонат України з рукопашного бою, участь в якому приймала збірна команда Криворізької Міської Федерації з рукопашного бою в складі Дніпропетровської області.

В змаганнях приймало участь 760 спортсменів із 19 областей України.

На Чемпіонаті учасники змагалися в таких видах, як легкий контакт, дозований контакт, демонстрація техніки та демонстрація техніки зі зброєю.

Збірна команда Дніпропетровської області посіла перше загальнокомандне місце в розділі легкий контакт.

Спортсмени Криворізької Федерації вибороли 20 бронзових медалей, 9 срібних, 4 золотих медалей.

Серед них: 

  • Баранова София — 1 место (демонстрация техники), 3 место (демонстрация техники с оружием). Тренер: Яновский А.Ю., ДЮСШ №3
  • Башта Кирилл —  2 место (дозированный контакт), 3 место (легкий контакт). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Башта Павел — 3 место (легкий контакт). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Бондарь Даниил — 1 место (демонстрация техники). Тренер: Яновский А.Ю., ДЮСШ №3
  • Василенко Назар — 3 место (легкий контакт). Тренер – Новицкий В.И., ШЕ «Рукопашник.
  • Волошин Сергей — 3 место (дозированный контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец» (г. Кривой Рог)
  • Вычавский Павел — 3 место (легкий контакт). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Горова Оксана — 1 место (легкий контакт). Тренер: Яковлев С.В., ДЮСШ №3
  • Гузенко Даниил — 2 место (дозированный контакт), 3 место (легкий контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец»
  • Денисенко Антон — 2 место (дозированный контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец»
  • Денисенко Михаил — 2 место (легкий контакт). Тренер: Сотникова Н.А. КДЮСШ «Динамо»
  • Качур Маргарита — 2 место (легкий контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец»
  • Кочерга Катерина — 3 место (легкий контакт). Тренер: Яковлев С.В., ДЮСШ №3
  • Кропачева Катерина — 3 место (легкий контакт), 2 место (демонстрация техники). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Лебедь Валерия — 3 место (легкий контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец»
  • Ляшевская Полина — 2 место (легкий контакт). Тренер: Прокопенко И.М., СК «Борец» 
  • Маружко Богдан — 3 место (легкий контакт), 3 место (дозированный контакт). Тренер – Бобков А.Н., ШЕ «Рукопашник.
  • Махнушко Сергей — 2 место (дозированный контакт). Тренер – Новицкий В.И., ШЕ «Рукопашник.
  • Мешков Роман – 3 место (легкий контакт). Тренер – Крапивин О.Ю., ШЕ «Рукопашник.
  • Немиченко Дмитрий — 1 место (демонстрация техники). Тренер: Яновский А.Ю., ДЮСШ №3
  • Новитня Ирина — 2 место (легкий контакт). Тренер: Яковлев С.В., ДЮСШ №3 (г.Кривой Рог)
  • Петренко Богдан — 3 место (дозированный контакт), 2 место (демонстрация техники). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Семенова Валерия — 3 место (легкий контакт). Тренер: Яковлев С.В., ДЮСШ №3 (г.Кривой Рог)
  • Симановский Владислав — 2 место (легкий контакт). Тренер: Яновский А.Ю., ДЮСШ №3
  • Стан Артем — 2 место (дозированный контакт). Тренер – Новицкий И.А., ШЕ «Рукопашник.
  • Сукач Диана — 3 место (легкий контакт). Тренер: Яковлев С.В., ДЮСШ №3